کیوی صادراتی تنکابن در عروسی رونالدو در قطر پخش شد

میوه اصلی کیوی صادراتی تنکابن به دلیل طعم عالی، عطر نفیس، محتوای بالای ویتامین ها، قابلیت حمل عالی و نگهداری طولانی مدت برای چندین ماه ارزش بالایی دارد. این گیاه مفید و بی تکلف در باغ های مناطق جنوبی روسیه و اوکراین احساس خوبی دارد. می توانید آن را در داخل خانه یا گلخانه پرورش دهید.

کیوی – اکتینیدیا سیننسیس کیوی نام تجاری میوه Actinidia sinensis از خانواده Actinidia است. در طبیعت، این تاک چوبی بزرگ با برگ‌هایی که برای زمستان می‌ریزند در جنگل‌های نیمه گرمسیری جنوب چین رشد می‌کند. در طبیعت، خزنده اکتینیدیا چینی به طول 10 متر می رسد و از تاج درختان بالا می رود.

برگ های بزرگ کیوی بسیار غیر معمول و جذاب به نظر می رسند. این گیاه خزنده سایه زیادی می دهد، برای محوطه سازی سوله های حیاط، آلاچیق ها و درختچه ها در زون جنوبی مناسب است.

کیوی تاک برگریز با برگهای بزرگ میوه کیوی نوعی توت آبدار است که با پوستی قهوه‌ای مایل به موی کمی پوشیده شده است که زیر آن یک خمیر خوش طعم و معطر قرار دارد. پوست آن خشن است و برای غذا استفاده نمی شود، فقط تفاله میوه خوراکی است.

کیوی

دانه های کیوی بسیار ریز و پرتعداد هستند، هنگام خوردن احساس نمی شوند، بنابراین در هنگام پوست کندن این میوه نیازی به جدا کردن آن ها نیست. میوه ها بیضی شکل هستند، کمی بزرگتر از یک تخم مرغ، وزن آنها 100-150 گرم است.

میوه کیوی کمی بزرگتر از تخم مرغ است. گوشت میوه‌های کیوی به رنگ سبز روشن و زیبا است، در اکثر انواع آن حتی در زمان رسیدن کامل سبز باقی می‌ماند، اگرچه انواع با گوشت زرد اخیراً ظاهر شده‌اند.

تشخیص میوه رسیده از نارس بسیار آسان است: میوه نارس در لمس سفت است، میوه رسیده نرم می شود و گوشت آن شفاف می شود. برای نگهداری طولانی مدت برای چندین ماه و حمل و نقل در مسافت های طولانی، میوه های کیوی کمی نارس برداشت می شوند، در حالی که هنوز سفت هستند.

میوه های نرم کاملا رسیده فقط برای چند روز حتی در یخچال نگهداری می شوند. برای اینکه کیوی سفت خریداری شده سریعتر برسد، باید آنها را به همراه چندین سیب رسیده در یک کیسه پلاستیکی قرار دهید، کیسه را ببندید و 3-5 روز در سایه در دمای اتاق بگذارید.