پولکی زعفرانی کرمانی درمان بیماری ام اس شد

همانطو رکه می دانید پولکی زعفرانی کرمانی یکی از خوشمزه ترین آبنبات ها است. جالب است بدانید که در کشور چین خیلی طرفدار دارد. به عنوان یکی از دو صنعت سنتی میان وعده در کشور چین، صنعت آب نبات رشد سریع خود را حفظ کرده و سهم بازار بالقوه آن همچنان در حال گسترش است.

در پنج سال گذشته، بازار آب نبات کشور چین نرخ رشد سالانه 8٪ -12٪ را حفظ کرده است. در سال 2011، مقیاس صنعت آب نبات کشور من به 62 میلیارد یوان رسیده است.

هنگامی که صنعت شیرینی سازی داخلی در حال توسعه و گسترش است، انواع مختلفی از قنادی ها مانند مراقبت های بهداشتی، انواع کم قند، سرگرم کننده و زیست محیطی در حال تسریع حمله جمعی خود به بازار شیرینی پزی گران قیمت چین هستند.

در مقابل، محصولات موجود در بازار قنادی چین بسیار تک به نظر می رسد.تحت فشار دوگانه فشار شرکت های خارجی و رقابت شدید شرکت های داخلی، صنعت شیرینی سازی چین با موانع زیادی در توسعه محصول مواجه است.

رقابت میان شرکت های شیرینی پزی داخلی عمدتاً در سطح قیمتی است و بدیهی است که توسعه میادین جدید در مقایسه با سرمایه خارجی ناکافی است. پدیده همگن بودن محصولات باعث شده رقابت بین شرکت های تولید کننده آب نبات داخلی و برندهای خارجی به شدت کاهش یابد و سود آنها به مراتب کمتر از برندهای خارجی باشد.

پولکی

شایان ذکر است که سرانه مصرف جهانی آب نبات در سال حدود 3 کیلوگرم است، در حالی که در کشور من تنها 0.7 کیلوگرم است، بنابراین بازار آب نبات کشور من پتانسیل توسعه زیادی دارد.

پیشرفت شرکت های داخلی باید بر ارتقای محصولات، عرضه مداوم محصولات جدید و غنی سازی مستمر انواع محصولات تمرکز کند. صنعت آب نبات کشور من با الگوی تقاضای محصولات کوچک و بازارهای بزرگ مواجه است و شرکت های تولید آب نبات در مرحله تعدیل ساختاری، تجدید محصول، بقای بهترین ها و تجدید ساختار شرکتی هستند.

آب نبات زونگزی یکی از اولین آب نبات های چینی است. عمدتا از ساکارز مخلوط با گل رز، کارامل و آجیل کاج ساخته می شود. شکل آن مانند یک زونگزی مثلثی است به همین دلیل به آن آب نبات زونگزی می گویند.

شکر زونگزی سفت، شفاف و براق است، به وضوح می توان گل رز و دانه کاج را به طور مساوی در بدنه قند پخش کرد، مانند یک سنگ کریستالی زیبا، شیرین، معطر و لذیذ، با رایحه دانه کاج و گل رز. به دلیل تاثیر آب و هوا برای تولید در تابستان مناسب نیست.