پودر لباسشویی فله ایرانی در بازار آمریکا غوغا به پا کرد

با استفاده از پودر لباسشویی فله ایرانی همیشه می توانید لباس هالی تمیز داشته باشد.

یکی از سوالاتی که هنوز جمعیت را در مورد تمیز کردن لباس در ماشین لباسشویی به دو نیم می کند این است که پودر لباسشویی بهتر است یا مایع لباسشویی؟

جلوی قفسه‌های سوپرمارکت‌ها، مربوط به این دسته از محصولات، پر از چیزهای مختلف است: بنابراین کسانی هستند که هنوز دستشان را در موهایشان می‌گذارند.

محصولات لباسشویی بی شمارند، برندها تغییر می کنند، قالب ها تغییر می کنند، کاربردهای مورد نظر تغییر می کنند، یعنی مواد و رنگ هایی که به آنها اختصاص داده شده است.

امروزه سه نوع در بازار وجود دارد: کپسول (که حاوی ترکیبی از پودر و ژل است)، پودر و فرمول مایع. پودر لباسشویی برای شما بهتر است یا مایع لباسشویی ؟

قبل از ذکر دلایل خاص، اجازه دهید قبلا به این سوال پاسخ دهیم. حقیقت این است که بستگی به نیازها و ماشین لباسشویی فردی دارد، بنابراین بهترین کار این است که هم یکی و هم دیگری را داشته باشید. بیایید جزئیات را ببینیم.

پودر

پودر شوینده ماشین لباسشویی معمولاً حتی در دماهای پایین و روی لباس های سفید بسیار مؤثرتر است، زیرا حاوی سفید کننده ها یا مواد بسیار کثیف است. بنابراین، در اصل، آنها قدرت پاک کنندگی بیشتری نسبت به مایع دارند.

با این حال، سیالیت کمتر آنها به این معنی است که هم در ماشین لباسشویی و هم روی پارچه‌ها، باقیمانده‌ها و لکه‌ها را راحت‌تر می‌گذارند. برای این موارد، در واقع، گاهی اوقات یک آبکشی اضافی لازم است.

برای استفاده از مواد شوینده پودری برای محدود کردن لکه ها، توصیه می شود از گوی اندازه گیری مستقیماً در درام استفاده کنید. این کار همچنین به شستشوی لباس‌ها و جدا شدن آن در حین شستشو کمک می‌کند.

علاوه بر آنچه گفته شد، باید گفت که پودر شوینده نیز به دلیل داشتن مواد نگهدارنده و رنگ کمتر نسبت به مایع، تأثیر منفی کمتری بر محیط زیست دارد.

شوینده مایع برای ماشین لباسشویی این مزیت بزرگ را دارد که هرگز و تحت هیچ شرایطی روی پارچه ها باقی نمی ماند زیرا واضح است که به راحتی در آب حل می شود.

این محصول معمولا برای لباس های رنگی و تیره توصیه می شود که بیشتر از لباس های پودری به آن ها احترام می گذارد. برای کاهش حجم بطری ها در بسیاری از موارد امکان خرید محصولات غلیظ وجود دارد.