پخش ظرف یکبار مصرف گیاهی

استفاده از ظرف یکبار مصرف گیاهی مدت هاست در میان مردم رواج یافته است. دلیل اصلی استفاده از آن را می‌توان سهولت در کار، سرعت بخشیدن در مهمانی ها و مجالس و کاهش زمان و انرژی در استفاده از آن است.

دو نوع بسیار پر کاربرد در این زمینه وجود دارد که می‌توان به نوع گیاهی و آلومینیومی آن اشاره کرد. مجموعه ما اقدام به تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی عمده کرده است.

پخش ظرف یکبار مصرف گیاهی

دلیل استفاده از ظروف گیاهی

دلیل استفاده از ظروف گیاهی در این جا یک پرسش در ذهن ایجاد می شود که میزان تجزیه پذیری ظروف گیاهی چقدر است؟ ما در ادامه مطلب به پاسخ به این پرسش می‌پردازیم.
متاسفانه با رواج ظروف یکبار مصرف پلاستیکی بخش زیادی از مردم به این سمت و سو کشیده شده اند، و خواهان استفاده راحت تر از این محصول بودند.
با توجه به افزایش جمعیت هر روز پیش از دیروز بر میزان زباله های ایجاد شده از این پلاستیک افزوده می‌شد. پلاستیکی که قابل بازیافت نبود و مشکلات فراوانی را از جمله آلودگی هوا، افزایش زباله و مشکلاتی از این قبیل را به طبیعت وارد می‌نمود.

حال ما آمده ایم و با پا نهادن در این عرصه اقدام به تولید محصولی کردیم تا درصد تجزیه آن بسیار بالا باشد و پس از مدتی به دامان طبیعت عزیز برگردد این زمان در میانگین ۳ تا ۶ ماه می‌باشد که در قیاس با ظروف یکبار مصرف پلاستیکی زمان بسیار کمتری است و از مشکلات ذکر شده پیشگیری می‌شود و طبیعتی سالم را برای خود و دیگران می‌سازیم و به آیندگان هدیه می‌دهیم.

فروش ظروف یکبار مصرف به صورت تک و عمده صورت می‌گیرد که با توجه به مسئله کاهش هزینه ها در خرید عمده ما به مشتریان عزیزمان در راستای خرج اقتصادی در خانواده را پیشنهاد می‌دهیم.

در کشور های آمریکا، ایتالیا و انگلستان ظروف یکبار مصرف گیاهی را از نشاسته سیب زمینی و ذرت درست می‌کنند ولی در ایران را توجه به فراوانی محصول گندم آن را از نشاسته گندم و در بخش هایی هم از نشاسته ذرت تولید و وارد بازار داخل می‌کند.

بازار ظروف گیاهی امروزه بیش از پیش داغ است و در میان مردم رواج یافته و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده. از این ظروف می توان به بشقاب غذای گیاهی اشاره کرد که پر طرفدار ترین محصول از بین دیگر محصولات می باشد.

بازار پخش ظرف یکبار مصرف گیاهی

بازار پخش ظرف یکبار مصرف گیاهی افرادی که به دنبال محصول ما هستند می توانند به صورت مستقیم با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشند و از ارزان و مناسب بودن قیمت محصول اطمینان حاصل کنند. مشاوران ما 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مشتریان هستند و بیشترین سعی خود را دارند در کمترین زمان ممکن شما را آگاه و مطمئن کنند.

همچنین تولید کنندگان ما کلیه سعی خود را دارند که ظروف گیاهی را به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای و از همه مهم تر به صورت عمده به سراسر کشور ارسال کنند.