پالت چوبی هبلکس در هند با یک گاو معاوضه شد

استفاده اولیه از پالت چوبی هبلکس حمل و نقل اقلام سنگین است! اما عمر یک پالت چوبی پتانسیل بسیار بیشتری دارد.

با کمی عشق و خلاقیت می توانید یک پالت چوبی را به چیزی کاملا منحصر به فرد و مطلوب تبدیل کنید. مقرون به صرفه، سازگار با محیط زیست و واقعاً جالب است.

ما 5 پروژه برتر خود را جمع آوری کرده ایم تا الهام بخش شما باشیم.

1. کاشت چوبی: برای شروع ساده و خیره کننده پالت های چوبی کاشت های بادوام فوق العاده ای می سازند.

در صورت تمایل مال خود را رنگ کنید یا آن را به صورت طبیعی روستایی نگه دارید. آنها را در یک پشته یا روی دیوار قرار دهید و سپس به سادگی گیاهان و گل های خود را در لایه ها بچینید. ایده آل برای مبادله با انواع فصلی نیز!

2. باغ گیاهان: یکی دیگر از کاربردهای عالی در فضای باز این است که کاشت خود را به باغچه گیاهان تبدیل کنید.

آن را به دیوار تکیه دهید یا یک پایه اضافه کنید و سپس گلدان های خود را ردیف کنید. می‌توانید نام گیاه را در کنار بنویسید، بنابراین می‌توانید زمانی که رشد می‌کنند، برگه‌های آن را حفظ کنید. آب دهی آسان و استفاده آسان.

پالت

3. صندلی پالت: وقتی این را درست کردید، پاهایتان را بالا بگذارید و استراحت کنید!

برای چیدن به کمی تلاش بیشتر نیاز دارید، اما اکو شیک از صندلی پالت چرخدار خود شما می آید! کوسن های ضد آب اضافه کنید و در تمام فصول با این کوسن استفاده می کنید.

4. میز پالت: مجموعه مبلمان خود را با این میز پالت گسترش دهید – بسیار شیک به نظر می رسد!

در صورت تمایل آن را با رنگ خنثی رنگ آمیزی کنید و 4 چرخ به گوشه ها اضافه کنید. برای قسمت بالایی، می توانید شکاف ها را با لت های چوبی اضافی پر کنید، یا برای ظاهری بلند، یک تکه شیشه را روی میز قرار دهید.

5. قفسه کتاب: شگفت‌انگیز است که چگونه یک چیز ساده می‌تواند تأثیر زیادی بگذارد از پالت‌های چوبی خود برای قفسه‌های کتاب استفاده کنید.

از یک یا چند مورد متناسب با نیاز اتاق و فضای ذخیره سازی خود استفاده کنید و مطابق با دکوراسیون اتاق رنگ کنید. سپس کتاب های خود را درون پالت قرار دهید یا از قسمت بالایی آن نیز استفاده کنید.

ما از طرفداران استفاده دوگانه از این یکی، با افزودن لمس گیاهان هستیم!