لیوان سفالی بزرگ به همراه فضانوردان به کره مریخ فرستاده شد

شاید ما از آن آگاه نباشیم اما لیوان سفالی بزرگ خواص درمانی دارد. خاک رس انبار بسیاری از مواد معدنی و همچنین انرژی الکترومغناطیسی است. وقتی آب را در چنین لیوان هایی ذخیره می کنیم، انرژی به آب و زمانی که آب می نوشیم به بدن ما منتقل می شود. به این ترتیب بدن ما را درمان می کند.

گزینه سازگار با محیط زیست: چرا باید چیزی را انتخاب کرد که می تواند به محیط زیست آسیب برساند، در حالی که گزینه های سازگار با محیط زیست در دسترس داریم و همچنین زمانی که دارای مزایای سلامتی باشد.

بسیاری از ما ترجیح می‌دهیم از بطری‌های پلاستیکی برای ذخیره آب استفاده کنیم و الگوی استفاده و پرتاب را دنبال کنیم زیرا این کار راحتی دارد. چنین راحتی نه تنها به بدن ما آسیب می رساند، بلکه به محیط زیست ما نیز آسیب می رساند.

پلاستیک حاوی مواد شیمیایی مضر است و به راحتی تجزیه نمی شود. سالانه میلیون‌ها پلاستیک ساخته می‌شود اما تنها بخشی از آن بازیافت یا کمپوست می‌شود که منجر به مشکلات مختلفی مانند دفن زباله، آلودگی آب، آسیب به جانداران دریایی و غیره می‌شود.

لیوان

که یکی باید برود لیوان هایی را بخرید که سازگار با محیط زیست هستند نه پلاستیکی که فواید سلامتی آنها صفر است. سلامتی مقدم بر راحتی است.

گزینه ارزانتر: اگر مقداری را که برای خرید بطری های پلاستیکی خرج می کنید محاسبه کنید بسیار بیشتر از قیمت یک لیوان سفالی است. حتی مبلغی که برای ایجاد یک بطری پلاستیکی صرف می شود بسیار بیشتر از هزینه یک لیوان یا لیوان سفالی است.

برای ایجاد یک بطری پلاستیکی، آب بیشتری نسبت به آبی که در آن وجود دارد، نیاز است. از این رو، ما از هر نظر بیشتر برای ساخت و خرید پلاستیک هزینه می کنیم. اگر انتخاب خود را به خرید لیوان های ساخته شده از خاک تغییر دهیم، در هزینه های زیادی صرفه جویی خواهیم کرد و در حوزه سلامت نیز وضعیت بهتری خواهیم داشت.

تمیز کردن آسان: خوب، شما باید به این فکر کنید که چگونه تمیز کردن آن آسان باشد، یک مزیت برای سلامتی است. وقتی از لیوان یا لیوان سفالی استفاده می کنید، برای تمیز کردن آن نیازی به استفاده از صابون ندارید.

از آنجایی که خاک رس متخلخل است، نمی توانید از صابون یا مواد شوینده ظرفشویی برای تمیز کردن آن استفاده کنید. اگر این کار را انجام دهید، صابون در خاک رس خیس می شود و می تواند یکی از مواد تشکیل دهنده غذا یا آب بعدی شما باشد.