قیسی برای کبد چرب بخورید تا کبد شما در 2 روز از چربی تخلیه شود

همانطور که می دانید آلو قیسی برای کبد چرب بسیار مفید است. این آلو خواص دیگری نیز دارد که باهم به بررسی آن می پردازیم.

مقاومت در برابر سرطان: مطالعات زیادی وجود دارد که خوردن آلو را با محافظت در برابر سرطان، به ویژه سرطان سینه، سرطان دستگاه گوارش و سرطان دستگاه تنفسی مرتبط می داند.

حاوی آنتوسیانین است که رنگ آبی مایل به قرمز به آلو می دهد و از بدن در برابر اثرات رادیکال های آزاد محافظت می کند. همچنین مشخص است که ویتامین A موجود در آلو به محافظت در برابر سرطان حفره دهان کمک می کند.

آلو از رشد سلول های سرطانی در سینه جلوگیری می کند و سلول های دیگر را سالم نگه می دارد.

سلامت قلب: آلو به حفظ سلامت قلب کمک می کند زیرا حاوی آنتی اکسیدان هایی است که در برابر اثر رادیکال های آزاد مقاومت می کنند.

و از اکسیداسیون کلسترول جلوگیری می کنند که ممکن است سلامت رگ های خونی را تهدید کند و در نهایت منجر به بسیاری از بیماری های قلبی مانند سکته مغزی، کلسترول بالا در خون شود.

قیسی

آلو حاوی پتاسیم است که یکی از مهم ترین عناصری است که به تنظیم ضربان قلب و فشار خون کمک می کند، همچنین از لخته شدن خون در عروق و عروق جلوگیری می کند که از بدن در برابر بیماری های عروق کرونر قلب محافظت می کند، سطح سالم خون را حفظ می کند.

سطح کلسترول خون را کاهش می دهد: آلو به کاهش سطح کلسترول بد خون کمک می کند زیرا حاوی فیبر محلول است. صفرا را جذب می کند و چربی ها را هضم می کند.

درمان دژنراسیون ماکولا: خوردن حدود 3 آلو در روز به کاهش خطر ابتلا به دژنراسیون ماکولا کمک می کند. می توانید حدود 3 میوه آلو را در صبح یا به غذاهای سالاد اضافه کنید.

جذب آهن در بدن: آلو توانایی جذب آهن را دارد زیرا حاوی درصد خوبی از ویتامین C است. آهن برای تشکیل گلبول های قرمز، بهبود گردش خون و جلوگیری از کم خونی عمل می کند.

سم زدایی: آلو سرشار از فیبر و آنتی اکسیدان است که با درمان یبوست و هضم مناسب با بهبود متابولیسم بدن به دفع سموم بدن کمک می کند.

همچنین حاوی اسید سیتریک است که به جلوگیری از خستگی و گرفتگی عضلات کمک می کند و سلامت کبد و دستگاه گوارش را بهبود می بخشد.

بنابراین آلو در کاهش وزن نیز مفید است و می توانید ضمن رعایت رژیم غذایی آن را در برنامه غذایی خود قرار دهید.