ست هودی بچه گانه آلرژی کودکان را رفع می کند

امروزه ست هودی بچه گانه از لباس های مورد علاقه مادران برای فرزندانشان است. نمی توان از نوزاد یا کودک خردسال انتظار داشت که در کار لباس پوشیدن بسیار همکاری کند.

خیلی ها خیلی بیشتر به درآوردن لباس ها علاقه دارند تا پوشیدن آن ها! برخی همکاری خواهند کرد و از پوشیدن لباس لذت می برند در حالی که برخی دیگر چالش بزرگتری خواهند بود.

رشد جسمانی لباس را تحت تأثیر قرار می دهد: میزان رشد جسمانی و هماهنگی در کودکان متفاوت است. تقریباً برای همه کودکان، در سالهای اولیه سریع است. در سال اول، یک کودک به طور متوسط ​​12 تا 14 پوند اضافه می کند و 10 اینچ رشد می کند.

به دلیل این نرخ رشد سریع، لباس ها باید با در نظر گرفتن استفاده «کوتاه مدت» انتخاب شوند. اقلام کمی مورد نیاز است. به خصوص اگر ماشین لباسشویی و خشک کن برای استفاده روزانه در دسترس باشد.

اما آنها باید از پارچه با کیفیت و ساختار بادوام برخوردار باشند. به ندرت عملی است که تعداد زیادی از کالاهای کوچکتر از اندازه 12 تا 18 ماهه را خریداری کنید. اندازه های کوچکتر به سرعت از بین می روند.

هودی

لباس برای پانسمان آسان: بچه های کوچک به ندرت دوست دارند لباس بپوشند، بنابراین لباس هایی را انتخاب کنید که پوشیدن و درآوردن آنها آسان باشد. از لباس هایی که دارای چندین تکه هستند که باید در یک زمان روی هم قرار گیرند و وسایلی که تعداد زیادی دکمه، زیپ یا گیره دارند، خودداری کنید.

برای کاهش مشکلات زمان لباس پوشیدن، از لباس هایی که باید روی سر کشیده شوند خودداری کنید. یا، تاپ های پیراهن کشی را انتخاب کنید که روی شانه باز شوند تا لباس به سرعت لیز بخورد.

به یاد داشته باشید، بازوها و پاهای کودک مانند بزرگسالان هستند – فقط کوچکتر بنابراین سعی نکنید با چرخاندن و کشیدن آنها به سمت های ناخوشایند، اندام های کودک را به منافذ لباس وارد کنید.

لباس راحت مهم است: راحتی فاکتور مهمی است که در انتخاب لباس کودک باید در نظر گرفته شود. سه جنبه اصلی راحتی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. دما. لباس می تواند باعث شود که کودکان به طور ناراحت کننده ای گرم یا خنک شوند.

لباس راحت باعث جذب و تهویه می شود تا رطوبت بدن به راحتی تبخیر شود. پارچه های پنبه ای و ترکیبی پنبه ای برای کودکان کوچک جاذب و راحت هستند. پارچه های صد در صد مصنوعی که معمولاً غیرجذب هستند، در هوای گرم برای کودکان ناراحت کننده هستند.