رب گوجه گودین می تواند میخچه پا را درمان کند

حتما از رب گوجه گودین در غذاهایتان استفاده می کنید. اما تا به حال فکر کردید رب گوجه دقیقا چیست؟ رب گوجه‌فرنگی یک غذای اصلی ضروری برای تهیه غذاهای خوشمزه و با طعم عمیق است.

می‌تواند دستور پخت هوم، مانند سوپ یا سس را به چیزی واقعاً خاص تبدیل کند. با این حال، مقدار کمی بسیار زیاد است، به همین دلیل است که شما اغلب رب گوجه فرنگی را در قوطی های کوچک 6 اونس پیدا می کنید.

با توجه به اینکه اکثر دستور العمل ها فقط به یک یا دو قاشق غذاخوری رب گوجه فرنگی نیاز دارند، حتی اگر کوچکترین قوطی را بخرید، باز هم مقدار زیادی از آن باقی خواهد ماند.

شما همیشه می توانید بقیه را در یخچال نگهداری کنید (و امیدوارم که یادتان باشد قبل از شروع به رشد کپک زدن از آن استفاده کنید) یا آن را برای استفاده در جاده فریز کنید.

یا بهتر از آن، می توانید از رب گوجه فرنگی کنسرو شده به رب گوجه فرنگی در یک لوله تغییر دهید. در اینجا چیزی است که باید در مورد رب گوجه فرنگی به طور کلی بدانید، چرا باید سعی کنید آن را در لوله بخرید.

رب

رب گوجه فرنگی اساساً سس گوجه فرنگی فوق غلیظ است. اگر گوجه فرنگی ها را بردارید و آنها را بپزید، پوست و دانه ها را از مخلوط صاف کنید و به پختن سس ادامه دهید تا یک قوام غلیظ شود، رب گوجه فرنگی به دست می آید.

رب‌های گوجه‌فرنگی تولیدی اغلب شامل یک تثبیت‌کننده مانند اسید سیتریک و نمک (همچنین می‌توانید گزینه‌های بدون نمک را نیز پیدا کنید) و گاهی اوقات گیاهان و ادویه‌جات است.

همچنین گزینه هایی برای رب گوجه فرنگی دو غلیظ و سه غلیظ وجود دارد، به این معنی که حتی قوی تر است. چرا به رب گوجه فرنگی در انباری نیاز دارید؟

مزیت استفاده از رب گوجه فرنگی نسبت به دیگر گوجه فرنگی های کنسرو شده یا حتی گوجه فرنگی تازه، این است که طعم گوجه فرنگی عمیق را بدون آب اضافی دریافت می کنید، و برای دستور العمل هایی که نمی خواهید آن را عالی می کند.

رب گوجه‌فرنگی را می‌توان برای تشدید طعم به مرور زمان در دستور پخت‌های آهسته استفاده کرد یا می‌تواند به سرعت در دستور العمل‌های سریع 30 دقیقه‌ای برای شب‌های هفته طعم آن را اضافه کند.