خرما پیارم مغزدار بخورید تا شکم خود را در عرض 10 روز تخت کنید

اگر می خواهید همیشه سرحال باشید خرما پیارم مغزدار بخورید. خرما را همه می شناسند، این میوه ها با گوشت لطیف و شیرین. خرما تازه یا خشک، رب، پر شده یا خورده شود، بسیار بیشتر از یک خوراکی ساده است.

آنها که از نخل خرما برداشت می شوند، دارای غنای غذایی خاصی هستند که آنها را برای سلامتی ما بسیار جالب می کند! خرما سیستم دفاعی بدن را تقویت می کند، همچنین سرشار از پتاسیم است. کربوهیدرات ها و بسیاری از مواد مغذی را فراهم می کند: منبع خوبی از فیبر، پروتئین و مواد معدنی مانند منگنز، سلنیوم و روی.

فواید خرما: تسهیل هضم: دغنی از فیبر محلول و نامحلول، آنها به انتقال و بهبود هضم کمک می کنند. خرما که اغلب به عنوان یک ملین طبیعی طبقه بندی می شود، می تواند یبوست را تسکین دهد. آنها در واقع حرکات روده را تسهیل می کنند و اجازه می دهند غذا و سپس ضایعات راحت تر پیشرفت کنند.

خرما علاوه بر مبارزه با یبوست با مهار رشد موجودات بیماری زا با اختلالات روده ای نیز مبارزه می کند. سپس رشد باکتری های خوب تحریک می شود و اختلالات گوارشی فراموش می شود.

خرما

سرشار از آمینو اسیدها هستند و می توانند هضم را تحریک کرده و کارآمدتر کنند. این امر علاوه بر موارد دیگر، جذب بهتر مواد مغذی را امکان پذیر می کند. برای بهترین نتیجه، 3 تا 4 خرما را در یک لیوان آب یک شب خیس کنید. آنها را در صبح روز بعد بخورید و در صورت لزوم تکرار کنید.

تنظیم قند خون: آنها سرشار از قند هستند، اما با آزاد کردن تدریجی کربوهیدرات ها، قند خون سالم را افزایش می دهند. فیبرهای محلول آن نیز به تنظیم سطح گلوکز خون کمک می کند.

از سلامت قلب خود محافظت کنید: منبع پتاسیم، این ماده معدنی بر انقباض عضلانی و در نتیجه انقباض میوکارد نظارت دارد. پتاسیم همچنین به سلامت سیستم عصبی کمک می کند.

فیبر محلول به کاهش کلسترول “بد” کمک می کند. بار دیگر، به لطف پتاسیم موجود در خرما، برای سلامت قلب بسیار مفید است. یک شب خیس خورده، له شده و روز بعد خورده شوند، خطر سکته مغزی و سایر بیماری های قلبی را کاهش می دهند.

از سوی دیگر، آنها به کاهش سطح کلسترول بد خون و در نتیجه حفظ سیستم قلبی عروقی به طور کلی کمک می کنند. خوردن آن یک یا دو بار در هفته برای بهبود سلامت کافی است.