خرمای خاصویی در تهران با یک ماشین بنز معاوضه شد

همانطور که می دانید خرمای خاصویی در تهران فواید خیلی زیادی برای بدن دارد. یکی از آن ها تقویت استخوان هاست.  بیشتر مردم می‌دانند که دریافت نور خورشید و مواد غذایی حاوی ویتامین D برای سلامت استخوان‌ها حیاتی است،

اما ترکیب مواد معدنی مانند منیزیم و مس در خرما، آن‌ها را به یک غذای فوق‌العاده برای تقویت استخوان‌ها تبدیل می‌کند. چه به دنبال مبارزه با پوکی استخوان موجود باشید یا به عنوان یک اقدام پیشگیرانه استخوان های خود را حجیم کنید،

خرما می تواند کمک کننده باشد. این خرماهای کرن بری برای درست کردن روز یکشنبه و میان وعده در تمام طول هفته مناسب هستند.

ارتقاء سلامت قلب: تهیه مداوم شام‌های مفید برای قلب یکی از راه‌های کمک به رشد شماست، اما خرما سرشار از پتاسیم است که برای حفظ شکل قلب شما نیز ضروری است.

کاهش التهاب: منیزیم یک ماده معدنی است که به دلیل خواص ضدالتهابی اش شناخته شده است و قطعاً می توانید سهم خود را از خرما دریافت کنید. مطالعه ای با بیش از 3700 شرکت کننده نشان داد که رژیم غذایی غنی از منیزیم با غلظت کمتر نشانگرهای التهاب در زنان یائسه مرتبط است.

خرما

بهبود خواب: هوس کمی بیشتر برای بستن چشم دارید؟ نانینگا می گوید: خرما به بدن شما کمک می کند ملاتونین تولید کند که به نوبه خود به کیفیت خواب شما کمک می کند.

خرما همچنین سرشار از فیبر است که هضم آن به زمان نیاز دارد و می تواند شما را در طول شب احساس سیری کند. او خوردن یک خرما را دو ساعت قبل از خواب پیشنهاد می کند.

کم خونی افست: اگر کمبود آهن دارید، خرما یک راه عالی برای کمک به شما برای بازگشت به مسیر است. یک وعده واحد حاوی حدود 1 میلی گرم از مواد معدنی لازم است. این توپ های انرژی زا خرمای شکلاتی را برای یک میان وعده غنی از آهن امتحان کنید.

افزایش وزن را تشویق کنید: اگر برای اضافه کردن پوند مشکل دارید، خرما راهی سالم برای افزایش وزن بدن شماست. در حالی که آنها مملو از مواد مغذی هستند، پر از کالری نیز هستند. یک وعده چهار عدد خرما فقط 270 کالری دارد.

القای آرامش: احساس استرس می کنید؟ آیا از حملات پانیک رنج می برید؟ نانینگا می‌گوید: خرما یک غذای آرام‌بخش و شفابخش است، زیرا سرشار از مواد مغذی، فیبر بالا و به‌طور طبیعی شیرین و بدون هیچ گونه قند افزودنی است.

او می افزاید که مطالعات نشان داده است که خرما می تواند به کاهش التهاب در مغز کمک کند و به سلامت سیستم عصبی شما کمک کند.