ام دی اف زبرا آلرژی را در خانه درمان می کند

تخته ام دی اف زبرا (تخته فیبر با چگالی متوسط) یکی از پرکاربردترین موادی است که می توانید در پروژه های نجاری خود استفاده کنید. این اغلب به جای چوب جامد استفاده می شود زیرا ارزان تر است و به راحتی در دسترس است.

ام دی اف به عنوان کاربردها و فواید فراوان دیگری نیز دارد، به خصوص وقتی صحبت از مبلمان، دکوراسیون داخلی و پروژه های ساختمانی می شود. ما تمام جزئیات تخته های ام دی اف را از ویژگی های آنها گرفته تا کاربرد آنها را پوشش خواهیم داد.

مزایای تخته ام دی اف نسبت به تخته های چوب جامد بسیار بیشتر است. ام دی اف چیست؟ فرم کامل MDF تخته فیبر با چگالی متوسط ​​یک محصول چوبی مهندسی شده است.

که از شکستن باقیمانده‌های چوب سخت یا نرم به الیاف چوب، ترکیب آن با موم و چسب رزین و تبدیل آن به پانل‌هایی با اعمال دما و فشار بالا ساخته می‌شود. پانل جامد که پایدار، بادوام و کار کردن با آن آسان است.

ام دی اف

این پانل ها را می توان رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی کرد تا هر نوع ظاهری را که می خواهید برای فضای خود ایجاد کنید. همچنین سرعت انبساط و انقباض پایینی دارد، بنابراین مانند مواد دیگر در طول زمان ترک نمی‌خورد یا تاب نمی‌خورد.

خواص ام دی اف: سازندگان و سازندگان ترجیح می دهند از ورق های ام دی اف استفاده کنند زیرا بادوام، سبک و قابل رنگ آمیزی هستند. به علاوه، ضخامت یکنواختی برای دقت در هنگام برش دارد.

برش پانل های چوبی ام دی اف نیز با اره یا روتر آسان است. دارای خواص شگفت انگیزی است که آن را برای پروژه بعدی شما بهترین می کند: قوی و بادوام، مقاومت در برابر رطوبت، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر حفره خوار و موریانه، سطح صاف بدون گره.

ام دی اف به طور گسترده ای در ساخت مبلمان، کابینت آشپزخانه ، قالب سازی، آسیاب کاری، قطعات درب و کفپوش لمینت استفاده می شود. پانل های تخته فیبر با چگالی متوسط ​​(MDF) با خواص فیزیکی و ابعاد مختلف تولید می شوند.

و این فرصت را برای طراحی محصول نهایی با ویژگی ها و چگالی خاص ام دی اف فراهم می کنند.